Polityka prywatności / Regulamin

Regulamin witryny zalukaj-film.pl

Definicje:

Administrator – Osoba zarządzająca witryną zalukaj-film.pl
Serwis – witryna internetowa zalukaj-film.pl
Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis


1. zalukaj-film.pl to strona typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek filmów online: https://vod.plus/pl oraz https://areaflix.com. Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej wyszukiwarki.

2. zalukaj-film.pl nie nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów.

3. Wyżej wymienione wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.

4. zalukaj-film.pl nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.

5. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na zalukaj-film.pl nie jest weryfikowana pod tym względem.

6. Osoba odwiedzająca Serwis ma możliwość umieszczania swoich opinii oraz przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.

7. Administrator nie ma wpływu na treść reklam wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.

8. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony zalukaj-film.pl. Zdarzają się problemy technicznie na które nie ma wpływu.

9. zalukaj-film.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niesprawności połączenia internetowego oraz urządzenia wykorzystywanego przez Użytkownika.

×
Nowy użytkownik!